Zapraszamy do skorzystania z oferty Wydziału Sportu WSZiC, zaprojektowanej w 100% dla ludzi sportu, w tym m.in. trenerów! Jako, że jesteśmy Partnerem WSZiC, fani Asystenta Trenera, otrzymają bardzo atrakcyjne rabaty - 25% na studia podyplomowe i 10% na I rok studiów licencjackich „Sport+”! Promocja trwa do 20 września!

 

 

Oferta obejmuje:

 

--> studia podyplomowe Analityk Gry Sportowej (IV edycja)

Analiza Gry już w tej chwili jest jedną z najbardziej pożądanych umiejętności trenera.

Więcej informacji - www.podyplomowe.wszic.pl

 

--> studia podyplomowe Menedżer Akademii Piłkarskiej (III edycja)

Jeśli chcesz wiedzieć jak z klubu lub szkółki zrobić dobrze prosperującą, zarabiającą firmę świadczącą usługi na najwyższym poziomie.

Więcej informacji - www.podyplomowe.wszic.pl

 

--> studia podyplomowe Kompletny Rozwój Młodego Zawodnika

Jedyne takie studia podyplomowe dla trenerów pracujących z dziećmi i młodzieżą! Łączą w sobie umiejętności nauczania gry ale kładą też nacisk na wszelkie "miękkie" umiejętności konieczne w tym zawodzie - komunikację z dziećmi, prowadzenie grupy, motywacje, radzenie sobie z problemami etc.

Więcej informacji - www.podyplomowe.wszic.pl

 

--> studia licencjackie Sport+

Dla każdego kto chce uzyskać wykształcenie wyższe w sporcie, na ciekawym kierunku i przy organizacji studiów nie kolidującej z rytmem pracy trenera!

Więcej informacji - www. wszic.pl

 

Kontakt:

Zainteresowanych prosimy o kontakt z panem Wojciechem Pawłowskim*:

- tel.:  502-468-724

- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

*podczas rozmowy podaj nazwę „Asystent Trenera”.