W tym odcinku wyłonieni zostali 3 finaliści a gościem specjalnym był trener Marcin Dorna!

Obejrzyjcie koniecznie...

Gdzie tym razem zawitał program Master Coach? Który trener Reprezentacji Polski był gościem specjalnym? Jak podczas warsztatów i konkurencji zadaniowych poradzili sobie uczestnicy naszego programu? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w trzecim odcinku.

Już można obejrzeć drugi odcinek programu Master Coach, który organizuje Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej i firma R-GOL.com. Tym razem warsztaty dla uczestników przeprowadził Bartłomiej Zalewski, trener reprezentacji Polski U19 a ich tematem przewodnim było ustawienie 1-3-5-2

Program „Master Coach” to innowacyjny projekt, w którym 11 uczestników na przełomie września i października rywalizuje o tytuł najlepszego trenera Warmii i Mazur!

To pierwszy tego typu program w Polsce, który jest organizowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej oraz największy sklep piłkarski w Polsce R-GOL.com. Partnerem medialnym jest wydawca czasopisma Asystent Trenera.

Program "Master Coach" to innowacyjny projekt, w którym 12 uczestników na przełomie września i października będzie rywalizowało o tytuł najlepszego trenera Warmii i Mazur! Będzie to pierwszy tego typu program w Polsce, który jest organizowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej oraz największy sklep piłkarski w Polsce R-GOL.com. Partnerem medialnym jest wydawca czasopisma Asystent Trenera.

Newsletter