Program "Master Coach" to innowacyjny projekt, w którym 12 uczestników na przełomie września i października będzie rywalizowało o tytuł najlepszego trenera Warmii i Mazur! Będzie to pierwszy tego typu program w Polsce, który jest organizowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej oraz największy sklep piłkarski w Polsce R-GOL.com. Partnerem medialnym jest wydawca czasopisma Asystent Trenera.

Projekt ma być swojego rodzaju talent show - choć nie w klasycznym - telewizyjnym znaczeniu tego formatu. Tutaj liczyć najbardziej będą się wiedza, umiejętności trenerskie oraz warsztat.

Trenerzy, którzy zakwalifikują się do programu, wezmą udział w trzech spotkaniach warsztatowych, podczas których będą musieli wykazać się wiedzą teoretyczną oraz praktyczną z tematyki poruszanej na zajęciach. Dodatkowo uczestnicy programu podczas każdego warsztatu, wezmą udział w specjalnie przygotowanych zadaniach konkursowych. Celem programu jest zwrócenie uwagi na potrzebę ciągłego szkolenia i doskonalenia umiejętności oraz wiedzy trenerskiej.

Trenerów, którzy będą rywalizować o tytuł "Master Coacha" oceni jury prowadzące program, w składzie: Marcin Przybyliński, kierownik ds. szkolenia WMZP i Remigiusz Sobociński, były zawodnik klubów takich jak Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław. Na każdym z trzech spotkań warsztatowych dodatkowymi członkami jury będą goście specjalni - trenerzy reprezentacji Polski!

Zwieńczeniem warsztatów będzie finał, który odbędzie się w sklepie... a właściwie w piłkarskim centrum rozrywkowo-eventowo-szkoleniowym R-GOL.com, które mieści się w Warszawie przy ul. Puławskiej 255.

W finale weźmie udział trzech trenerów, którzy zostaną wyłonieni z dwunastki uczestników, na podstawie punktacji zebranej podczas warsztatów. Po ostatecznej ocenie jury warsztatów prowadzonych przez finalistów - poznamy trenera, który zdobędzie tytuł "Master Coacha"!

Sam tytuł to nie wszystko. Zwycięzca programu znajdzie się w czasopiśmie "Asystent Trenera", gdzie będzie mógł przeczytać artykuł swojego autorstwa! Dodatkowo "Master Coach" zostanie zaproszony w roli prelegenta na konferencję trenerską WMZPN oraz otrzyma voucher od firmy R-GOL na kwotę 1 000 zł. Nagrodą dla trójki finalistów będzie staż trenerski w jednym z czołowych polskich klubów oraz roczna prenumerata czasopisma „Asystent Trenera”.

Całe przedsięwzięcie zostanie sfilmowanie i wyemitowane w formie odcinków w mediach społecznościowych WMZPN. Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do programu otrzymają również 12 godzin w doszkalaniu trenerów wymaganych do licencji trenerskich.

Szukamy trenerek i trenerów, którzy chcieliby podzielić się z widzami swoją wiedzą, a przede wszystkim pasją. Aby wziąć udział w programie należy spełnić dwa proste kryteria:

  1. Wiek: 18 - 50 lat
  2. Ważna licencja trenerska: minimum GRASSROOTS C

Casting do programu „Master Coach” odbędzie się 4 września 2019 roku i aby wziąć w nim udział wystarczy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zawierające:

- CV ze zdjęciem

- Kilka zdań opisujących, dlaczego chcesz wziąć udział w programie?

Na wasze zgłoszenia czekamy do dnia 26 sierpnia 2019 roku.

 

PROGRAM „MASTER COACH” WSPÓŁTWORZĄ: