23 lutego 2018 r. spotkamy się w niedużym gronie, aby porozmawiać o indywidualizacji szkolenia. Ograniczenie liczby uczestników pozwoli na mocno warsztatową pracę. W pierwszej części zajmiemy się praktycznym zastosowaniem pomysłów, które Alex Trukan opisał w swoim artykule w AT[1] + krótki wstęp ogólny o indywidualizacji (dla tych, którzy nie byli na pierwszym szkoleniu[2]). W dalszej części zajmiemy się rozpoznawaniem talentów u zawodników. Ostatnia część warsztatów to czas na pytania i ogólną dyskusję.

 

 

Program:

  • Indywidualizacja szkolenia zawodników w praktyce – teoria i praktyka – 60 min.

    • Przerwa – 10 min.

  • Rozpoznawanie indywidualnych talentów – teoria i praktyka – 60 min.

    • Przerwa – 10 min.

  • Panel dyskusyjny/pytania– 40 min.


[1] Asystent Trenera nr 3/2017 (22), s. 42.

[2] Indywidualizacja treningu grupowego dzieci i młodzieży, 30.05.2017 r.

 

Liczba uczestników: max. 30 osób.

Warsztaty poprowadzi Alex Trukan, trener akademii Nottingham Forest i trener międzynarodowy Manchester City. Trener z licencjami UEFA B i FA Youth Award wydanymi przez angielską federację. Autor wielu artykułów opublikowanych w magazynach: World Class Coaching i Asystent Trenera.

Warsztaty odbędą się w piątek, 23 lutego 2018 r., w godz. 16:30 – 19:30, w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie.

Koszt warsztatów: 120 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera – 100 zł). Zapisy mailowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Warunkiem odbycia się warsztatów jest zgłoszenie się co najmniej 10 uczestników.