EmSport Conference pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się po raz drugi w miejscowości Skorzewo koło Kościerzyny w dniu 1 maja 2019 r. Konferencja będzie certyfikowana przez Pomorski ZPN. Dzięki temu będzie się liczyła do przedłużenia licencji trenerskich.

18 kwietnia 2019 r. w Atom Club na Stadionie Energa odbędzie się konferencja "Ze sportem na tak! Czyli jak zachęcić, utrzymać i rozwijać młodzież w sporcie" organizowana przez Lechię Gdańsk wraz z Akademią i Fundacją Lechii.

Zapraszamy na szkolenie „DECYDUJĄCE OBRONY – zachowania bramkarza w sytuacjach 1×1”, które poprowadzą prelegenci: Jarosław Muracki i Artur Woźniak (Akademia Bramkarska Total Goalkeeping oraz Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław S.A.)

7 marca 2019 r. (czwartek) zapraszamy na warsztaty „Fazy przejściowe w piłce nożnej – zasady działań zawodników”, które poprowadzi Wojciech Tomaszewski – trener reprezentacji Polski U18.

21 lutego 2019 r. (czwartek) zapraszamy na szkolenie „Fundamenty gry w ataku”, które poprowadzi Alex Trukan – trener akademii Nottingham Forest i trener międzynarodowy Manchester City. Warsztaty będą przeprowadzone w języku polskim!

20 lutego 2019 r. (środa) zapraszamy na szkolenie „Fundamenty gry w ataku”, które poprowadzi Alex Trukan – trener akademii Nottingham Forest i trener międzynarodowy Manchester City. Warsztaty będą przeprowadzone w języku polskim!

18 lutego 2019 r. (poniedziałek) zapraszamy na szkolenie „Charakterystyka i budowa treningu (do U12) realizowana w federacji angielskiej (Football Association)”, które poprowadzi Krzysztof Skarżyński, trener z licencją UEFA A oraz FA Youth Award. Ostatnie 13 lat spędził w Anglii pracując na różnych poziomach od Grassroots do semi Pro i Pro level.

Konferencja Trenerów Piłki Nożnej w Krośnie, która odbędzie się 24 lutego 2019 (niedziela) w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR Krosno przy ul. Bursaki. Zapisu na konferencję należy dokonać przez portal pzpn24.pzpn.pl, konferencja jest wliczana do wymogów licencji trenerskich PZPN.

To już VI edycja prestiżowej konferencji z cyklu Football Conference. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie niewątpliwie Maria Ruiz de Ona - przez ponad 20 lat trener mentalny, psycholog i coach w Athletic Bilbao, Prezydent Międzynarodowego Stowarzyszenia Psychologii w Piłce Nożnej.

Konferencja Futbol Español to niepowtarzalna okazja, żeby spędzić cały dzień z hiszpańską piłką razem ze znakomitymi gośćmi, zarówno podczas teorii jak i praktyki. Wśród prelegentów: trener z przeszłością w Primera Division - Gaizka Garitano, były trener Wisły Kraków - Kiko Ramirez oraz trener SD Deusto U16 oraz Analityk Instat - Aleksander Kowalczyk.

Newsletter